איתור נזילות מים

הגעה תוך 40 דקות🏃 זמינים 24/7 ⏰ - Plumbermen

כל בעל נכס מעוניין לחיות חיים שלווים בביתו ללא תקלות. אך מעת לעת קורה שיש תקלות הן במבנים למגורים, במשרדים ובמקומות ציבוריים והם קשורים למערכת החשמל, האינסטלציה ועוד. יש עבודות קטנות שבני הבית מסוגלים לבצע בעצמם וכך לפתור את התקלות. אך יש גם מקרים שהם מורכבים וסבוכים ולכן יש לקרוא לאיש מקצוע בעל ידע וניסיון בנישה זו, כדי שיטפל בבעיה האקוטית.

איתור נזילות מים החיסכון הכספי איך נדע שיש נזילה

כאשר רואים סימנים של עובש על הקירות של החדרים או של חדרי האמבטיה והכתמים גדלים עם הזמן, קיימת סבירות גבוהה שמדובר בנזילה של מים שחודרת לקיר. מעבר לכך יש מקרים שבהם מהר מאד צומחות במקומות האלו גם פטריות שהן רעלנים שמזיקים מאד בריאותית. זה עלול להוביל לבעיות בדרכי הנשימה של בני הבית ולכן כאשר רואים את כתמי הרטיבות חשוב לטפל בהם מוקדם ככל האפשר. 

 מה הם הגורמים לנזילות

יש כמה גורמים שעלולים ליצור נזילות מים: 

  • דליפה של מים מהגג של המבנה – זה קורה כאשר הגג אינו אטום כראוי כיוון שלא אטמו אותו בשנים האחרונות באמצעות יריעות ביטומניות, זפת או באמצעים חדשים או לחלופין אם האטימה בוצעה באופן לא מקצועי. עקב כך מי הגשמים נותרים על הגג ולאט לאט הם מחלחלים פנימה לדירות שממוקמות בקומות העליונות. 
  • תקלה במרזבים – אם לא ניקו את המרזבים מחפצים, עלים, אבנים וכו', המים אינם מתנקזים דרך הצינור ואינם יורדים לקומת הקרקע. גם במקרה הזה הם יוצרים שלוליות על הגג וחלק מהמים המעופשים מחלחלים לדירות מתחת לגג.
  • בעיה בצנרת של המבנה הגורמת לנזילה של מים – זה קורה אם יש חור בצנרת ולכן חלק מהמים זולגים לכיוון הקיר אם הצנרת ממוקמת מעבר לקיר, או לחלופין למרצפות אם הצנרת ממוקמת מתחת לאריחים. אפשרות נוספת היא שאביזר האינסטלציה המחבר בין שני חלקי הצינור זז ממקומו עקב שחיקה ולכן יש מעבר חופשי של מים בין הצינורות.

 

באנר הנעה לפעולה - Plumbermen

מי מאתר נזילות

כדי לטפל בנושא זה יש להזמין איש מקצוע בתחום האינסטלציה. מומלץ לקבל מחברים, מקרובי משפחה או מאתר האינטרנט המלצות או חוות דעת חיוביות על איש מקצוע שהוא מומחה בנזילות, אדם אמין שמסוגל לבצע את העבודות האלו על הצד הטוב ביותר, תוך גביה של עלות כספית הוגנת וסבירה. 

האינסטלטורים היום מצוידים במכשירים מתקדמים ולכן שיטת העבודה אינה זהה לשיטה הישנה שבה היה צורך לשבור את הקיר, לגלות את מקום הפיצוץ ובהתאם לכך לבצע את התיקון הנדרש. תהליך זה גרר בנייה מחדש של הקיר באמצעות בלוקים וצביעה של המקום בתום העבודות. מכלול זה ארך ימים רבים וגרם לבלגן וללכלוך רב בכל מקום.

איך מאתרים נזילות? 

השיטה העכשווית היא שימוש במצלמה תרמית לאיתור הנזילות על ידי איתור נזילות מים יצאת צדיק. מדובר במכשיר מתקדם הפועל באמצעות טכנולוגיות חדשניות. האינסטלטור מעביר את המכשיר לאורכו של הקיר והוא רואה על הצג את הגוונים המופיעים עליו. יש גוונים שמייצגים אקלים נורמטיבי מעבר לקיר, אך כשרואים על הצג ריכוז גדול של לחות, הדבר מצביע על הנקודה הבעייתית שבה נובעים מים לא בתוך הצינור.

מרגע זה האינסטלטור מבצע איתור נזילות מים בבית באופן ממוקד וכאשר הוא בטוח שזו הנקודה שיש לטפל בה הוא משתמש באחת השיטות המקובלות כדי לבצע את התיקון הנדרש. היתרון בשימוש במצלמה התרמית הוא בכך שאין צורך לשבור את כל הקיר אלא שוברים קטע קטן שהוא בדיוק בנקודה שסומנה על הקיר ובתום הטיפול בצינור, גם נושא סגירת הקיר מחדש הוא יחסית מהיר ולא יוצר הרבה לכלוך ובלגן בבית. 

כל השיטות – מה חשוב לדעת לפני שמזמינים איתור נזילות

כאשר מזמינים אינסטלטור לתהליך של איתור נזילות יש להביא בחשבון כי קיימות 2 שיטות עיקריות לטיפול בנזק שנוצר:

  • שיטה שבה הורסים את הקיר, מגלים את הצנרת ומתקנים אותה. אם יש פיצוץ בצנרת חותכים את הצנרת הבעייתית ומחברים צינור אחר בעל קוטר ורוחב זההים וכך מאפשרים למים לזרום בתוכו. אם מדובר בצנרת מתחת למרצפות, יש להרים את האריחים הרלוונטיים ולבצע עבודה זהה. אם הבעיה היא אביזר שנשחק, מחברים בנקודה זו אביזר חדש וכך הצנרת חוזרת לפעול באופן סדיר. 
  • השיטה השנייה היא שיטת אל הרס שבה לא שוברים את הקירות ולא מרימים אריחים אלא מחדירים רובוט פנימה לתוך הצינור המקולקל. הרובוט מעביר לנקודה זו סיבי זכוכית אשר יוצרים צינור פנימי והם מכסים למעשה את החור שקיים בצנרת. בדרך זו כל המים עוברים רק בצינור הפנימי החדש ולכן הכשל הקיים בצנרת החיצונית אינו מפריע כלל. זה חוסך את כל פעולות השיפץ שבוצעו בשיטה הראשונה.

איתור נזילות מים מחיר

עבור איתור נזילות מים מחיר משתנה בהתאם למיקום בארץ ולדפוס ההתנהלות של כל אינסטלטור. זהו טווח המחירים:

נושא הבדיקה  עלות בתוספת מע"מ 
איתור נזילה בבית במוקד אחד  1,800-1,300
איתור נזילה בבית בשני מוקדים  2,500-1,500
איתור נזילה בגינה  2,100-1,700
מיפוי של תוואי הצנרת  תוספת של  % 20 – % 30 
איתור נזילה ביחידת דיור על גג הדירה  כ – 1,500
איתור נזילה בחצר תוך שימוש בחיישן גז  כ – 2,000
איתור נזילה במרפסת  כ – 1,500
איתור נזילה בצנרת תוך שימוש במערך בדיקת לחצים  כ – 1,200
איתור נזילה בצנרת ביוב של בית קרקע  כ – 1,500

בזכות החדשנות ושיטת אל הרס, כל תהליך תיקון הצנרת מתבצע תוך שימוש בחומרים ייחודיים שהם מאד אפקטיביים ולכן תיקון הצנרת יחזיק זמן רב ויפתור את הבעיה שהייתה באופן מוחלט. הפעולות האלו מתבצעות במהלך כמה שעות לעומת הליך של כמה ימים ואף מעבר לכך בשיטה הישנה. 

Plumbermen
Plumbermen

Plumbermen – כבר מעל ל – 10 שנים שאנחנו עוברים מבית לבית בישראל ומפיצים את הבשורה!

אצלנו תקבלו יחס אישי ומקצועי, זמינות של 24/7, הגעה אל בית הלקוח תוך 40 דקות מרגע קבלת הפנייה ואת המחירים הטובים בישראל, אז ברגע שיש לכם בעיית אינסטלציה ואתם זקוקים לפתרון איכותי אבל מהיר Plumbermen זאת התשובה שלכם!

נשמח להמשיך לשרת אתכם בנאמנות ובחיוך רחב תוך כדי שמירה על איכות ורצון בלתי פוסק להפיכת השוק להוגן כלכלית.

השאירו פרטים באתר או התקשרו – 0542300363 ואנחנו כבר בדרך אליכם.

זקוקים לאינסטלטור באופן מיידי? השאירו פרטים ואנחנו כבר בדרך אליכם!

מדריכים מקצועיים:
תוכן עניינים
זקוקים לאינסטלטור SOS? הגעה אל בית הלקוח תוך 40 דקות!

או השאירו פרטים עכשיו! ואנחנו כבר בדרך אליכם.