ביובית בתל אביב

הגעה תוך 40 דקות🏃 זמינים 24/7 ⏰ - Plumbermen

יש מקרים של הצפה של מים ותכולה מהביוב החוצה. זה קורה בדירות, חנויות, בנייני מגורים ובנייני משרדים בכל הארץ. מדובר במצב מאד לא נעים שמדיף ריחות לא נעימים ולכן מדובר בנושא אקוטי שיש לטפל בו מידית וללא כל דיחוי. 

במצבים קיצוניים כאלה יש להזמין שירותי ביובית בתל אביב אשר זמינים 24 שעות ביממה בדיוק בשביל המקרים האלו. לאור חומרתו של כל מקרה והצורך בפתרון מידי, שירותי האינסטלציה האלו מופעלים באופן מהיר והם מתבצעים ביעד תוך ארבעים דקות. 

מה זה שירותי ביובית?

ביובית היא משאית ייעודית לטיפול בבעיות בצנרת האינסטלציה. על הגג שלה קיים מיכל גדול אשר אליו מתנקזים מי הביוב אשר נשאבים באמצעות משאבה מיוחדת. בדרך זו הם שואבים את כל מה שקיים בתוך הצינורות וגם מה שנתקע בתוכם. כיוון שהמשאבה שמבצעת שאיבה היא בעלת כוח יניקה בעוצמה גבוהה, כל התכולה נשאבת וכך יכולים הדיירים לחזור לחיים נורמטיביים. 

באנר הנעה לפעולה - Plumbermen

מתי נצטרך שירותי ביובית בתל אביב?

שירותי ביובית בתל אביב הם הפתרון האידאלי במקרים שבהם נוצרת סתימה בקו הביוב וכתוצאה מכך נוצרת הצפה ומי הביוב מציפים את כל הסביבה. הסתימה נוצרת עקב חסימה של מהלך הקו על ידי חפץ כלשהו שאינו מאפשר מעבר חופשי של המים. זה יכול להיות צעצוע שילד זרק לתוך האסלה והוא עבר לצנרת וחסם את כל הקוטר שלה. או לחלופין, דיירים שזרקו לאסלה מגבונים. מדובר בחומר שאינו מתכלה ואינו זורם החוצה עם זרם המים. לכן עם הזמן כל המגבונים הופכים לכדור אשר חוסם את קו הביוב. בנוסף לכך יש גם מקרים חריגים שבהם מוצאים בצנרת הביוב פריטים גדולים יחסית כמו חיתולים חד פעמיים של תינוק שנזרקו פנימה בטעות או בשוגג ופריטים נוספים. 

בכל המקרים האלו שירותי ביובית בתל אביב הם הפתרון היחיד שישחרר את הסתימה בצנרת ויאפשר חזרה לשגרה. 

מה כולל שירות ביובית בתל אביב?

כאשר מזמינים שירותי ביובית בתל אביב, המפעילים המנוסים מגיעים עם המשאית אל הנקודה הקרובה ביותר לצנרת ומחברים אליה את המשאבה ששואבת את כל התכולה. מדובר בפעולה מורכבת והיא נמשכת פרק זמן קצר יחסית. בתום פעולה זו מי הביוב מסוגלים לזרום בתוך הצנרת ללא הפרעות וללא עיכובים. 

מעבר לכך הביובית מתאימה לשאיבת כל הנוזלים מבורות ספיגה בחצרות של בתים פרטיים וותיקים שאין בהם מערכת ביוב והיא מבצעת גם חיתוך ושאיבה של שורשי עץ אשר צמחו בתוך הצנרת. 

מי האחראי על הטיפול בביובית?

האינסטלטורים שמפעילים את הביובית הם עובדים בעלי ניסיון רב בתחום זה. הם מגיעים לשטח, בוחנים את הממצאים ובהתאם לכך מחליטים על האסטרטגיה המיטבית לביצוע העבודה הנדרשת. לאחר מכן הם מחברים את המשאבה כדי לינוק את כל התכולה ובנוסף לכך מפעילים גם את הזרנוק שיוצא ממנו זרם עוצמתי של מים, וזאת כדי לנקות את כל דפנות הצנרת משאריות שנדבקו אליהן. 

משאית ביוב - תמונה להמחשה

כמה עולה טיפול בביובית בתל אביב?

עלות טיפול באמצעות ביובית היא נגזרת של סוג המשאית שמגיעה, כיוון שיש כמה סוגים של משאיות שמעניקות שירותי ביובית בתל אביב וזאת על פי גודל המיכל שממוקם על גג המשאית. מעבר לכך יש גם משאית נמוכה במיוחד שמסוגלת לבצע את הפעולות הנדרשות במקומות נמוכים ובחניונים תת קרקעיים, כיוון שביוביות רגילות אינן מסוגלות לרדת לחניונים האלו לאור גובהן. 

לפניכם טבלת מחירים:

סוג העבודה הנדרשת  עלות בש"ח 
פתיחת סתימה בצנרת בניין לאחר איתור במכשיר טרמי. 1,400
שאיבת ביוב מבור ספיגה  1,000
פתיחת סתימה בחצר של בית משותף 800
פתיחת סתימה וחיתוך שורשים בצנרת 1,200
פתיחת סתימה באמבטיה  1,400

איך לבחור אינסטלטור מומלץ?

הדרך הנכונה ביותר היא לקבל המלצות באתר האינטרנט על שירותי ביוב בתל אביב, או לחלופין מחברים או קרובי משפחה שנעזרו לשירותים אלו לאחרונה. 

חשוב לבצע מחקר ולקבל המלצות ממקורות אמינים. אחת הדרכים הטובות ביותר למצוא אינסטלטור בעל מוניטין היא בדיקת חוות דעת ודירוגים מקוונים באתרי אינטרנט המתמחים בשירותי אינסטלציה באזור מגוריכם, כמו למשל בתל אביב. תוכלו לקרוא על חוויותיהם של לקוחות אחרים ולראות כיצד טיפלו האינסטלטורים מסוגים שונים של בעיות אינסטלציה. ייתכן שהם יוכלו לספק תובנות לגבי איכות העבודה, המקצועיות ושביעות הרצון הכללית משירותי האינסטלטור. אם תפנו את הזמן למחקר ואיסוף המלצות, תוכלו למצוא אינסטלטור בעל מוניטין טוב ואמין שיטפל בצרכי האינסטלציה שלכם.

האם יש אחריות על העבודה?

מפעיל הביובית מעניק אחריות מלאה על טיב העבודה. 

לפני הזמנת אינסטלטור לשירותי הביוב שלכם, חשוב לשאול לגבי האחריות על עבודתו. אינסטלטור בעל מוניטין יעמוד מאחורי עבודתו ויציע אחריות על שירותיו. חשוב לוודא שהאחריות מכסה לא רק את הביצוע, אלא גם כל חומרים או חלקים שהיו בשימוש במהלך התיקון . חלק מהשרברבים עשויים להציע אחריות מוגבלת, בעוד שאחרים עשויים להציע אחריות מקיפה יותר. חשוב לקרוא בעיון את תנאי האחריות וכן לשאול את כל השאלות שיש לכם לפני שתסכים לעבודה. במקרה של Plumbermen, אנו נותנים אחריות מלאה על איכות עבודתם, מה שמקנה ללקוחות שקט נפשי וביטחון בשירותים שהם מקבלים.

Plumbermen
Plumbermen

Plumbermen – כבר מעל ל – 10 שנים שאנחנו עוברים מבית לבית בישראל ומפיצים את הבשורה!

אצלנו תקבלו יחס אישי ומקצועי, זמינות של 24/7, הגעה אל בית הלקוח תוך 40 דקות מרגע קבלת הפנייה ואת המחירים הטובים בישראל, אז ברגע שיש לכם בעיית אינסטלציה ואתם זקוקים לפתרון איכותי אבל מהיר Plumbermen זאת התשובה שלכם!

נשמח להמשיך לשרת אתכם בנאמנות ובחיוך רחב תוך כדי שמירה על איכות ורצון בלתי פוסק להפיכת השוק להוגן כלכלית.

השאירו פרטים באתר או התקשרו – 0542300363 ואנחנו כבר בדרך אליכם.

זקוקים לאינסטלטור באופן מיידי? השאירו פרטים ואנחנו כבר בדרך אליכם!

מדריכים מקצועיים:
תוכן עניינים
זקוקים לאינסטלטור SOS? הגעה אל בית הלקוח תוך 40 דקות!

או השאירו פרטים עכשיו! ואנחנו כבר בדרך אליכם.